Avatar uživatele
JiS57

Jak na přetažení okna?

Dobrý den. Prosím o radu. W7 HP, když chci přetáhnout okno po obrazovce, levým myšítkem uchopím okraj a táhnu. Ovšem netáhnu jako dříve celé okno, ale pouze rámeček a obsah přeskočí do rámečku až po uvolnění myšítka. Nevím, při jaké příležitosti k této změně došlo, ale je to nepraktické. Poradí někdo, jak to vrátit do původního stavu, nebo mám odmazávat aktualizace? Druhá záležitost. Chci li otevřít dokument, musím použít dvojklik a vždy se otevřou dvě okna. Je li nějaký dokument „schovaný“ na hlavním panelu, otevře se, není li, tak potom nový prázdný. Děkuji JiS57

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: JiS57

Zajímavá 0 před 3040 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Alesh

Odpoveď byla označena jako užitečná

ad 1. problém:
Start / pravý klik na Počítač / Vlastnosti / Upřesnit nastavení systému / karta Upřesnit / oblast Výkon – tlačítko Nastavení / zatrhnout Při přetahování zobrazovat obsah okna
ad 2. problém:
Dokumentem rozumíš co? Dokument Word, čili *.doc apod.? Nehrál sis s makry? Nevím, zda jsem tě úplně pochopil, ale mohlo by to být možná způsobeno záznamem makra v Osobním sešitu maker, onehdy mi to taky vždy otevřelo druhý dokument, pomohlo až nepoužívání a odmazání maker z tohoto úložiště.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?JiS57 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ptáč

Ta příležitost je v rozhodnutí systému, který zvolil co nejšetrnější zatížení hardvéru, který má k dispozici. Ničemu to nevadí, naopak. Vizualizace posouvání oken v oblasti monitoru je jen zatěžující animace pro blaho očí. Jestli vám to nevadí a nejste zvyklý na věci viděné jinde, nechte to tak.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek