alexandra

Jak na pošťáka????

Jak si mám dát pošťáka na mejly???Já teda hopsám sem a tam,a chtěla bych aby mě to taky upozornilo.
Zpráva pro Michala: To byl vtip,že Miroslav nemá vymýšlet blbiny,mě se právě líbí jeho smysl pro humor.Aspoň je tady nějaká sranda.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Na seznamu si dej do vyhledávače pošťák
http://softwa­re.seznam.cz/pos­tak
a nainstaluj. Zde zadáš svoji mejlovou adresu a přihlašovací heslo. Samozřejmě to je jen u tebe a nikdo jiný to neví. Jakmile ti příjde mejl, dole na liště co bude ta obálka (po instalaci) se ti to ukáže. Pokud si nastavíš zvuk, tak ti to i zazvoní.

Další odpovědi
PostApMan

Zaleží kde máte schránku (seznam,–gmail) ale myslím že pošťák jako takový zvládá vše , odkaz tudy ->
Stáhněte zde: http://softwa­re.seznam.cz/pos­tak
Návod zde : http://softwa­re.seznam.cz/pos­tak/jak-to-funguje

anonym

jen dodám že ačkoliv jsou programy připomínající nové emaily vesměs velmi univerzální a díky společnému pop3/imap protokolu často i vzájemně zaměnitelné, tak máte-li gmail …

//

ten totiž umí připomínat nejen emaily, ale i události kalendáře, je možné ho použít jako instant messanger (typu icq) a konečně i samotné upozorňování na nové emaily je díky metodě „push“ okamžité a nemusíte čekat několik minut na pravidelnou kontrolu schránky.

chová se poměrně inteligentně, například zvukově upozorní ihned ale pamatuje si pokud jste na bublinu nijak nereagoval/a a (například nejste zrovna u počítače), počká si, až se zase začne hýbat myší nebo psát na klávesnici, a teprve potom se znovu připomene bublinou, takže žádné upozornění vás nemine