Alčííík

Jak se bránit posmívání spolužáky??

Ahojky mám takoví menší problém se spolužáky. Mám moc rada seriál Doctor Who a dívám se na nej na počítači na tabletu i v mobilu a decka si mysli ze to ma vliv na me chování mou povahu i me učení. holky si mysli ze sem blba a trapná a kluci si mysli ze se na ne vykašlu když sem zamilovaná do Desátého Doctora. A pak se me ještě směji ze sem adoptovana Davidem Tennantem tím hercem co toho desátého Doctora hrál. Nevíte co jim mám říct předem díky za odpověď A já jsem adoptovana Davidem Tennantem tím hercem co toho Desátého Doctora hrál a holky si mysli ze mám lepší oblečeni lepší boty a lepší všechno a kluci mi zavidi co mám za elektroniku :/

Nejlepší odpověď
petra15

Ale prosímte není lepsí jezdit treba na koni, nez se dívat na nejakou „elektroniku“?
(ze bys mela tak rozumné spoluzáky?)

Další odpovědi
martin21000

Jestli se ti posmívají zkus to buď ignorovat a nebo se zkus nad tím ,,povznést" a zasmát se s nimi taky. Po čase je to omrzí, jen musíš být trpělivá 😉

iceT

Holky si myslí že jsi blbá a trapná přeloženo znamená že na tebe třeba žárlí,už jen kvůli lepšímu oblečení
Kluci si myslí,že je nebudeš chtít,když se ti líbí Desátý doktor přeloženo znamená,že třeba žárlí na toho herce ataky že máš lepší věci než ostatní
Tohleto tak bylo vždy,když se někdo více odlišoval lepšími nebo horšími věcmi,vždy byl terčem posměchu.

Neboj,se ono je to přestane bavit,jak jedny tak druhé a najdou si časem jiný terč posměchu,jen jim nesmíš ukázat,že ti to vadí,to pak jen přileješ oleje do ohně.
Co jen mimochodem poradím,ve škole se věnuj raději škole a sledování Pána času,který se mi jako seriál mimochodem taky líbí,nechej až na mimoškolní aktivity a osobní volno.

ivzez

Koukat se na „10. doktora“ na všem možném zařízení,
kdekoliv a kdykoliv, předvádět elektroniku a oblečení
a hrát si na adoptivní dceru 10. doktora není problém
tvých spolužáků, že?

Promiň, ale já nevidím problém u spolužáků,
kteří zřejmě tráví svůj čas smysluplně.
Doplňuji:
Zamysli se nad tím.

Jak by na tebe působil spolužák/spolu­žačka,
který by dělal totéž „v bleděmodrém“?
Předváděl by něco jiného a sledoval jiný seriál.
Co by sis o něm/oní myslela?
A jak bys na to reagovala?

Já si myslím, že ve školním věku bys před seriálem
měla dát přednost kamarádům a kamarádkám,
pohybu venku, návštěvám knihovny, kulturních pořadů, sportu, …

huxa

No, já se zase díval ve škole na My little pony, taky se posmívali, ovšem za pár dnů si na to zvykli, přišlo jim to normální a našli si jiný terč k zasmání. Je důležité, abys zareagovala vždy stejně, nejlépe třeba úsměvem.