kapka

jak na pokročilé číslování stránek v Open office?

Potřebuji to přesně takto: první strana zůstane neočíslovaná a nebude se ani započítávat do číslování, druhá a třetí strana bude neočíslovaná, ale bude se započítávat do číslování, takže na čtvrté straně se dokument začne číslovat od čísla 3. Přesně takovýto návod jsem na netu zatím nenašla. Pokud někdo ví, tak prosím krok po kroku, co mám dělat. Díky

Odpovědi
anonym

Zkuste toto ale je to na Word, třeba to bude podobné http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/cislovani-oddilu-ve-wordu