JajaJ

Jak na podvodníky na bazarech?

Dobrý den, mám skupinku na fb, kde si lide muzou prodavat ci kupovat zboží. Jenze ted se hodne rozmnozili lide, kteří nejednaji zrovna poctive. Dopoustim se nejakeho prestupku, kdyz jsem zalozila seznam neferovych lidi podle ktereho schvaluji cleny do bazarku? Upozornuji, ze u tech lidi neni dana fotka, ani zadne udaje jako bydliste apod, kvůli soukromi a ani neni udan duvod kvuli pomluvam. Jsou dana jen ciste jmena v dokumentu pod nazvem neferoví lide. Cilem teto skupinky je prijemny a bezpecny bazarek. Dekuji moc za odpovedi.

Odpovědi
ivzez

I jméno a příjmení je osobní údaj a bez souhlasu
dotyčných osob je nesmíte nikde zveřejňovat.

Můžete si jedině vytvořit seznam pro svou osobní
potřebu, informace z něj nesmíte nikomu předávat.
_______

Seznam neférových lidí Vám nezní jako pomluva nebo poškozování?
Mně tedy ano. Pokud se o zařazení do Vašeho seznamu některá z těch
osob dozví, dozví, počítejte s tím, že Vám bude dělat problémy.

A oprávněně.

[Chápu Váš cíl, ale schraňovat cizí osobní údaje lze pouze
se souhlasem těch osob (musíte být schopna jejich souhlas prokázat).
Obdobně u zveřejňování → tam je potřebná ještě větší opatrnost.]

Kryšpín

Nevím jak na podvodníky, ale Rakušané nás hodnotí. – Švejkové a zloději

Lgee

Na internetu policie nic neřeší pokud nejde o krádeže nebo Kid pornografii můžeš mít na 100% v klidu