flodur

Jak na počítačovou myš?

Jde „spárovat“ bezdrátová myš z notebookem i z netbookem? Jestli ano tak prosím jak? Díky!

Nejlepší odpověď
beer

Pokud mají tato zařízení BT, jde to (nesmíš zapomenout Bluetooth zapnout a myš vyhledat).
Jesliže BT v zařízení není, lze dokoupit BT do USB.
Dál už tě to navede samo.

Další odpovědi
Johny_r

Jako najednou zároveň? To asi ne. Zvlášť samozřejmě ano, ale záleží na technologii. Pokud má bluetooth, musí mít note/netbook taky bluetooth. Pokud se připojuje přes nějaký dongle do USB, tak je třeba ho vždy připojit tam, kde bude myš používána. Samotné spárování je buď automatické nebo je na to nějaké tlačítko na přijímači/myši.

Zbynas

Ano, sice jsem nikdy neměl, ale dle mě funguje na principu bluetooth. V počítači si vyhledej v ovládacích panelech bluetooth zařízení a vyhledej nové. Pak připoj. Ale je to jen domněnka, vyzkoušet to můžeš :)