Sergej

Jak udělat plakát na téma ,,Bezpečně o prázdninách"?

Ahoj všichni, na VKZ máme za úkol udělat na A3 jakýsi plakát ,,Bezpečně o prázdninách''… a já absolutně nechápu, jak to mám udělat… Jestli tam má být, jak předejít úrazům, nebo či co. Prosím poraďte, jak to mám udělat. Děkuji za všechny smysluplné odpovědi.

Nejlepší odpověď
BANAN93

Jo, asi to bude myšleno, jak řikáš, reklamu na kondom asi nechtěj :D

Další odpovědi
Šidlo

predpokladám, že ste 7.-8. ročník ZS, áno? má to byť o prázdninách všeobecne? alebo špeciálne o Vianociach?

  • všeobecne by ste mohli nakresliť stôl, na ňom poháre s alkoholom, a pri nich malé dieťa, ako sa za nimi načahuje, alebo ako si staršie dieťa berie pohár a jeden podáva aj mladšiemu
  • potom k Vianociam by mohlo byť malé dieťa, a k nemu pes a mačka okolo ryby (kapra) ktorá je preškrtnutá červeným

ak je pani učiteľka trochu protivná a neznesie nič originálne či vtipné, tak nakreslite mladých cyklistov bez helmy a malé deti pijúce citrónový saponát…alebo, ak neviete kresiť, vystrihujte z letákov a urobte koláž

(p.s.: milovníci kaprích hranoliek, to vážne veríte, že sa všetky kosti vo friťáku rozpustia a že batoľatá a domáce zvieratá nevyhnutne raz ročne potrebujú smažené?)