Voldemord

Jak na pc nastavim délku režim spánku ?

Doplňuji:
Zhruba po 15 minutách,co na něm nejsem se mi přepne do režimu spánku… :) musím hýbnout myší aby se zas zapl

Odpovědi
setapouch

Co presne mas na mysli „delkou rezimu spanku“? Za jak dlouho se do nej prepne, nebo jak nejdyl ma spat? Nebo neco jineho?
Doplňuji:
Pokud jde o Windows, tak nejjednodussi je z prikazoveho radku pustit tyto prikazy (misto <minuty> dosad prislusne minuty)
pro spanek a hibernaci, pro napajeni ze site a na baterku

POWERCFG -Change -standby-timeout-ac <minuty>
POWERCFG -Change -standby-timeout-dc <minuty>
POWERCFG -Change -hibernate-timeout-ac <minuty>
POWERCFG -Change -hibernate-timeout-dc <minuty>

anonym

už o tom byla řeč,zkus to dle druhého odkazu
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jde-nastavit-na-notebooku-win-8-1-aby-mi-nezhasinala-obrazovka-kdyz-ho-dlouho-necham-necinny

mosoj

Jenom upozorňuji že režim spánku je úplně něco jiného než tento spořič obrazovky !!!