zdenekps

jak na otok nad zubem?

Dobry den.Vypadla me zubni vypln.Zub je umrtveny, vubec neboli,ale nad nim v tvari se me udelal otok.Je mi jasne, ze musim jit k zubari a to taky pujdu.Jen bych chtel vedet,jak ten otok zmirnit.Pri doteku otok boli ale jinak ne.Znate jeste neco mimo toho ledovani?Diky za kazdou radu.

Odpovědi
Louise:3

Namoč si třeba vatu do vodky..pomůže to snad,mě to taky pomohlo;)

mosoj

Vem si nějaké analgetikum, nejlepší by byl Aulin, ale je na předpis,( ono tě to na pár dní nezabije), můžeš ten studený obklad a padej k zubaři. Tady ti nikdo jiný nepomůže.
Mojí ženě také rozbolel zub v sobotu, do neděle trpěla a pak prosila o prášek. Dal jsem ji Aulin a druhý den nemohli se zubařem určit, který zub ji bolel !

Reezo

jdi do lékarny a kup si ústní vodu paradontax, nebo jak se to píše. Má zubní hygienička mi to doporučila a řekla mi, že v případě natýkání dásní dásně sklidní. Mám s tím dobrou zkušenost, jen nechutná moc dobře. Efektivně zasáhne v oblasti a relativně rychle zmizí otok. Také doporučuji užívat zubní pastu Paradontax, která pomáhá předejít paradontóze a krvácení dásní. Zdravé dásně jsou základ pro zdravé zuby.