Garger

Jak na originální přezdívku.Jmenuji se Tomáš Míša a v realu mi říkají jednoduše Tome.

Jak na originální přezdívku do her.Jmenuji se Tomáš Míša a v realu mi říkají jednoduše Tome.
Hledám,Přemýšlím už nekolik dní a stále si nemúžu vymyslet přezdívku aby mě vystihla.

Hodně hraji hry skoro všechen volný čas,jsem perfektonista tak na 80%, trochu koktám a občas neumím říct R proto chci Přezdívku kde R není,dal nevím co bych o sobě napsal zeptejte se kdyžtak.

Zatím mě napadlo Tomy,Tomny,Tom­nys,Togan,Togun jak se vám líbí ?

Odpovědi
Awe

Pan zpátečka,brzda nebo retardér…
To jsou otázky tohle, kde jsi příšel na nick zde na odpovědích? Nech si Garger a nevymýšlej 3,14čoviny

klumprt

Tommy Gunn

JájsemRaibek

A co třeba Tomiš, Tomiši apod.
R tam nemáš, je to jméno i příjmení dohromady.
Tak co, líbí?

Garger

Nevím jak odpovídat doufám ze to tu najdete.....Tomiš je divné a ve hrách nemúžou být háčky,čárky..­.............­.....Garger je z jedne staré pirátské mobilní hry kde se nej. loďi Galeona a ja si to upravil ale jak jsem psal špatně se mi vyslovuje R a kdyz mi na ts (teamspeak3) řeknou abych řek jak se jmenuji tak se hned ztrapním (v novém klanu).

Awe

Tvoje starosti bych chtěl mít , myslíš si že jsi jediný co ráčkuje?

Garger

  • ve škole mi často říkaly Michale místo Míšo nebo Tome nechápu proč si to pletly,Míša a Michal se zas tak moc nepodobají.

iceT

Míša je zdrobněle Michal a navíc je to tvoje příjmení, tak nevím, proč se divíš, že tě tak oslovují.
Já bych se přiklonila k přezdívce ToMisa, jako Raibek, když tam nemají být háčky.Nebo MisaTom. Prostě zkombinovat obě jména.