Avatar uživatele
Garger

Jak na originální přezdívku.Jmenuji se Tomáš Míša a v realu mi říkají jednoduše Tome.

Jak na originální přezdívku do her.Jmenuji se Tomáš Míša a v realu mi říkají jednoduše Tome.
Hledám,Přemýšlím už nekolik dní a stále si nemúžu vymyslet přezdívku aby mě vystihla.

Hodně hraji hry skoro všechen volný čas,jsem perfektonista tak na 80%, trochu koktám a občas neumím říct R proto chci Přezdívku kde R není,dal nevím co bych o sobě napsal zeptejte se kdyžtak.

Zatím mě napadlo Tomy,Tomny,Tom­nys,Togan,Togun jak se vám líbí ?

Zajímavá 0 před 3093 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Awe

Pan zpátečka,brzda nebo retardér…
To jsou otázky tohle, kde jsi příšel na nick zde na odpovědích? Nech si Garger a nevymýšlej 3,14čoviny

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
klumprt

Tommy Gunn

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
JájsemRaibek

A co třeba Tomiš, Tomiši apod.
R tam nemáš, je to jméno i příjmení dohromady.
Tak co, líbí?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Garger

Nevím jak odpovídat doufám ze to tu najdete.....Tomiš je divné a ve hrách nemúžou být háčky,čárky..­.............­.....Garger je z jedne staré pirátské mobilní hry kde se nej. loďi Galeona a ja si to upravil ale jak jsem psal špatně se mi vyslovuje R a kdyz mi na ts (teamspeak3) řeknou abych řek jak se jmenuji tak se hned ztrapním (v novém klanu).

před 3093 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Awe

Tvoje starosti bych chtěl mít , myslíš si že jsi jediný co ráčkuje?

před 3093 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Garger

  • ve škole mi často říkaly Michale místo Míšo nebo Tome nechápu proč si to pletly,Míša a Michal se zas tak moc nepodobají.

před 3093 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
iceT

Míša je zdrobněle Michal a navíc je to tvoje příjmení, tak nevím, proč se divíš, že tě tak oslovují.
Já bych se přiklonila k přezdívce ToMisa, jako Raibek, když tam nemají být háčky.Nebo MisaTom. Prostě zkombinovat obě jména.

před 3093 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek