EDA

Jak na oleandr, aby nezahynul…

DOSTALA JSEM OPLÉGRY OLEANDRU, ZAKOŘENILY, ALE PO ZASAZENÍ DO KVĚTINÁČŮ SKONČILA JEJICH AKTIVITA A ZAŠLY. NEVÍM, PROČ. PORADÍ MI NĚKDO?

Nejlepší odpověď
panenka

Zde v odkaze vám zasílám jak se o OLEANDR starat ,pěstovat aby vám nezahynul

Zdroj: http://www.top­zena.cz/clanek-578-Oleandr_Olean­dry_Nerium_pes­tovani.htm

Další odpovědi
elektrikář

Záleží na použité zemině.Zahradníci kompost propařují. V domácnosti malé množstvi stačí smíchat z vodou a převařit. Nechat vystydnout a přez plátno zcedit. Do substrátu se může přidat drcené dřevěné uhlí sazeničce kořínky poprášit růstovým stimulátorem. V použité hlíně byla zřejmně nějaká plíseň nebo hniloba.