KarolínkaP

Jak na O2:KŮL

Dobrý den. Mám na mobilu tarif O2 Cool. Je zde určitý počet volných minut. Jak zjistím, kolik mi ještě zbývá? A nechci čekat na měsíční výpis?
(Ještě jen tak pro zajímavost. Mám volání do O2 zdarma? )

Nejlepší odpověď
MadAnnie

Provolané minuty během zúčtovacího období nezjistíš, alespoň já jsem se po tom pídila a bylo mi řečeno, že to nejde – na infolince. Oni si tak zajistí, že provoláš víc než máš, čímž jim sypeš peníze do chřtánu. Kdyby sis mohla provolané minuty kontrolovat, tak samozřejmě si dáš pozor, aby jich nebylo víc.
Volání zdarma do O2 nemáš, máš jen 60 minut do všech sítí, provoláš je a pak platíš. Zdarma do O2 máš jen všechny SMS.

Další odpovědi
Michal Kole

Vyplňte tento formulář a O2 Vám odpoví a poradí jak to zjistit jinak

http://www.fa­cebook.com/o2cz?sk­=app_1651041169­21455