anonym.ek

jak na ní?

ahoj,
jako každý rok přišli na gympl prváci…v pátek jsem byl v tanečních a tam se mi začala neskutečně líbit jedna holka…fakt krásná…ale já jí znám jen tak od vidění…na fb si mě v sobotu přidala…a na fb moc nechodí,takže to bylo vlastně jedno.....otázka zní:jak s ní navázat kontakt?
Doplňuji:
nevím co to je fs…ale jo nermálně tancujeme…je v jiní skupině........

Nejlepší odpověď
iceT

Ale v tanečních snad bývají i pánské volenky nebo ne?Tak buď rychlý a požádej ji o tanec,pak spolu můžete dál komunikovat a domluvit se i na randeti.Nebo bez fejska to nejde?

Další odpovědi
ahold

Holkám jde tanec většinou líp. Tak jí požádej o doučování. 🙂

mosoj

V tanečních tancujete nebo čučíte na FS ?
Doplňuji:
No tak FB.

arygnoc

počkaj so svojim ferrari pred tanečnými a odvez ju domov.

ty nepozeráš americké filmy?