DusanOrlik

Jak na newsletter?

Zdravím,chtěl bych udělat na blog odesílání novinek emailem,ale nevím kde a jak.Mám od webber.cz ,ale grafickou stránkou se mi nelíbí.Chtěl bych vytvořit dostatečně vyditelný,moderní a graficky zpracovatelný.Víte někdo o nějak?Díky za odpověď. :)

Odpovědi
Syny09

Jeste vim o serveru vsevjednom.cz, ale bude to asi velmi podobne tomu na webber.cz, pak už je jediná možnost naprogramovat si ho sám ;)

Michálek1245

Zaregistrovat se do mailchimpu a začít sbírat databázi. Ono to zní jednoduše, ve finále je to ale dlouhodobý proces, který je navíc teď hodně legislativně regulovaný. Hodně dobře e-mailing shrnuje třeba tenhle blog: https://kvalit­neseo.cz/unca­tegorized/e-mailing-jako-nastroj-primeho-marketingu/ Hlavně teda jeho výhody s ohledem na direct, neboli přímý, marketing. :) Navíc, co si budeme povídat, z marketingu je to nejúčinnější metoda.

Honzyn14

Já jsem se při začátcích tvorby obsahového webového portálu hodně inspiroval v ohledu newsletterů z webu https://napovi­me.cz/navod/jak-vytvorit-newsletter/ , tam mají skutečně podrobný návod – jak po technické, tak i obsahové stránce, zkuste se na to podívat 🙂