psí boothud

Jak na neplacený satelitní příjem?

po bývalém majiteli bytu nám zůstala satelitní anténa, jak na to abych mohl přijímat neplacené programy a nic neplatil musím si koupit přijímač, ale jaký ? stačí bez karty? a půjde vůbec něco naladit? díky za odpovědi 🙂
Doplňuji:
tak bez karty asi 260 programů. satelit, satelitní přijímač a běží to 🙂

Nejlepší odpověď
mosoj

Potřebuješ satelitní přijímač. Anténu nasměrovat na jeden z mnoha satelitů a přijímáš nekódované programy. Stále jich jsou stovky a na ně dekódovací kartu nepotřebuješ.
Jaký satelit nechám na tobě.

Další odpovědi
jáára

spíš ne.
potřebuješ dvb-s kartu v PC a základní kartu. zbytek je na internetu