Elile

Jak na něj?

Líbí s emi mi jeden kluk, ale vůbec netuším, jak na něj.. Snažila jsem se s ním bavit – to celkem vyšlo ale už nevím co dál…
Doplňuji:
A ještě jsem hodně stydlivá.. takže bych byla radši kdyby zakročil on.. to bych samozřejmě přijala :D

Odpovědi
wiera

vubec nic..snaž se být vidělá,ale né nuceně…uvidí se, jestli do tebe pude, nebo ne…ale je to na něm. Když nebude mít zájem, nemá cenu dělat nic. Jen se snažit, aby ti to slušelo…

MrGandy

Je ti 15. _ pokud se ti líbí, tak jedině mu to říct, protože všechno ostatní co znám je pro starší.

žolik

Skus bít aktivní sama,najdi něco co ho zaujme co máte společného.

Zdroj: žolík

venkovan

Bacha na nás chlapce ješity – když na nás dívka moc „tlačí“ utečeme protože se lekneme, že jsme lovenou zvěří.
Takže nadechnou, vydechnout a říci mu to, pokud se k ničemu sám nemá. A když odmítne, tak nadechnout, vydechnout a říci díky za upřímnost. Takových situací za život všichni prožijeme dost, tak z odmítnutí není třeba dělat tragédii. Naopak – je to pozitivní – zas se může hledat další objekt.