kefud

Jak na navigaci Mio Spirit 497 LM?

Při nastavování parametrů jsem omylem spustil navigaci v režimu předvádění Mio Spirit. Krom toho neukazuje se správny čas ani datum. Na reset žádná reakce. V návodu jsem nenašel žádnou možnost zrušit předváděcí režim ani možnost nastavení datumu a času. Ten předváděcí režim se přehrává stále do kola. Uvítal bych radu jak si s problémem poradit.

Nejlepší odpověď
mosoj

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=uMIKp89VUfc

Je tam i zapnutí (vypnutí) demo režimu.

Další odpovědi
cochee

To je divné, v návodu je napsáno, že demorežim se spouští při připojení na originální Mio nabíječku, což předpokládám, že připojenu nemáš. Vybití asi nepomůže, navigace se asi před vybitím baterie uspí a tím pádem si zachová stav svého systému před vybitím. Asi bych se obrátil na servis, pokud navigace už není v záruce, tak bych se pokusil ji otevřít a odpojit na chvíli akumulátor. Co se týká času, tak on se asi nastaví – sesynchronizuje při prvním připojení k družicovému systému.

kefud

Když jsem nastavoval vhodné parametry jsem měl navigaci připojenou přes nabíječku k síti.

kefud

Tak jsem provedl odpojení akumulátorku, problém předvádějícího režimu zůstává.

cochee

Hm, tak to už víc neporadím…