Avatar uživatele
ivzez

Jak na nastavení složek ve Windows 7 Home?

Potřebovala bych zmenšit stavový řádek dole, nahoře odstranit červeně orámovaný řádek nabídek (nikdy jsem z nich žádnou nepoužila) a v okně složky zmenšit prázdný levý, případně i pravý okraj

-
Screenshot složky je vlastní práce.

Upravil/a: annas

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, aliendrone před 1668 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
aliendrone

Tak ten horní panel asi nejde odstranit jinak, než přes registry, myslím. V nastavení Widlí to NEJDE. Ten spodní tuším že jde (buď v možnostech složky nebo v podrobnostech vizuálního nastavení, už si to nepamatuji) Ono také záleží jeslti je nastavené individuální nastavení pro každou složku zvlášť a možná i něco dalšího, ale podrobnosti také nevím, já si oba panely ponechávám, bo mi přijdou užitečné.

(Jsem klasický „podvoják“ – vyučen v DOSovním Norton commanderu užívám pro něco Total commander a pro jiné věci „Průzkumníka“, tak proto.)

0 Nominace Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce
Avatar uživatele
ivzez

Screenshot složky je vlastní práce.

před 1668 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Dochy

Co je to přesně za verzi windows? Já si nějak nemůžu uvědomit, že bych přesně takový explorer někde poslední dobou viděl. Není to nějaký jiný program?

před 1668 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ivzez

Windows 7.

Sedmičku jsem do otázky psala, vůbec jsem si nevšimla, že zmizela.

Když jsme u toho Exploreru: Chybí mi v něm Klávesa pro posun o úroveň výše. Musím se posouvat Klávesou Zpět…

před 1668 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
elkon

Většinu věcí jde dělat pomocí pravého tlačítka v místě, kde klikneš na řádek, nebo je tam někde vpravo možnost nastavení. Měla by se zobrazit nabídka a ty si vybereš.

před 1667 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek