Kerynka

Jak na nákupy přes ebay.com bez registrace ?

Chtělabych si nakoupit bez registrace na ebay ,vše chápu co budu muset vyplnit ,spíž mě zajímá ,kolik se učtuje poštovné za doručení děkuji za odpověd :) .

Nejlepší odpověď
gecco

Poštovné se může lišit koupi od koupě (prodejce od prodejce, podle sortimentu, podle objemu nákupu…) – takže se na ni koukni v každém jednotlivém případě, kdy budeš něco nakupovat – vždy je uvedena.
Na druhou stranu na výši poštovného nemá vliv to, zda jsi a nebo nejsi registrována.