Dick

Jak na mykózu?

ahojky,jak se zbavit mykózu???Objednání na kožní trvá skoro 2 měsíce.Zakoupit nějaký přípravek není levná záležitost.Navíc někdy nejsou zaručené výsledky.

Odpovědi
Emefej

Pokud jsou pro tebe přípravky drahé, tak si musíš ty 2 měsíce vyčekat.

kubik!

zkus jiného kožního… Ne každý má čekačku 2 měsíce… Zaručený lék není na nic…

Dochy

Nemůžeš na kožní čekat 2 měsíce. Buď si najdi jinou, nebo se poraď s praktickým lékařem. 2 Měsíce můžeš čekat pokud potřebuješ vypálit bradavici, ne pokud ti „hnijí“ nohy. Nepíšeš ani o co konkrétně jde. S volně prodejnými léky ti poradí v lékárně (základ ale je, že opravdu víš o co jde).

Obecně bývá předepisovaná mast (canesten, clotrimazol jestli to píšu dobře) a koupel v růžovém roztoku hypermanganu. Druhá možnost je ta chytá houba, o té jsem četl, ale nemám s ní zkušenosti.

Bacha tyto dvě léčby není možné kombinovat. Buď mast, nebo chytrá houba, nikdy ne obojí zároveň.
Opakuji, pokud s problémem nemáš zkušenosti, měl bys začít u lékaře. Ihned.

da ny

Na každém kožním odd. (hlavně v nemocnicích) by měla fungovat určitý den/dny v týdnu a vymezeném čase doba, kdy se berou akutní případy (na čekání). Zbývající čas je pro objednané.
Poptejte se…

gecco

Jakou mykózu? – kde??
Pokud jde o běžná, snadno ošetřovatelná místa, pořiď si chytrou houbu – http://www.pyt­hium.eu/cs/ .
Pokud ti jde ale o ´recept´ za korunu, bez péče a se zaručeným výsledkem – nemáš si mykózu ´pořizovat´…
😉