Jak na mušky v bytě? Asi se líhnou v pokojových rostlinách…

Nejlepší odpověď
anonym

vystříkejte rostliny postřikem proti muškám

Další odpovědi
Radak

Pravděpodobně se jedná o smutnice, které mají larvy v zemi, odkud se líhnou. Je třeba zničit právě ty larvy, postřik na to nestačí (osobní zkušenost, potvory se líhnou pořád nové). Pomůže tento postřik nalít do hlíny v květináči, kde je patrný jejich výskyt. Dobrý je Mospilan. Na malý výskyt jsou dobré žluté lepové destičky.

Miroslavst

Pravidelně přesazovat, nepřelívat.

Jsemtady

Rostliny nepřelévat a pokud se to jeví jako původce, tak i vyměnit zeminu. Ale běžně se mušky rodí ze starých potravin (ovoce..), nebo z odpatkových košů… nebo vlhké špíně např. okolo dřezu.

Jahoda

Kupte si masožravku… :DD