helcaify1

Jak na mšice?

Nevíte někdo jak na mšice? Někde jsem slyšela, že stačí mýdlo rozpuštěné ve vodě a oblast pošplíchat. Máte někdo zkušenost? Díky.

Odpovědi
www

Způsobů je podle toho kde několik. Vyber si:

Zdroj: www.google.com/m?q=Jak­+na+m%C5%A1ice&cli­ent=ms-opera-mini&channel=new

anonym

Pirimor a pravidelně ošetřovat. Pokud jde o růže, tak těm nejlépe prospívá do jejich blízkosti vysázet levanduli.
Maminka na mšice na pokojových květinách používala tabákový výluh. Kupodivu to dost pomáhalo.

hanulka11

nejlepší je pirimor – mně se mýdlová voda neosvědčila

RyuzakiKate

Berušky si na nich pochutnají ;)