vasek hevno

Jak na montáž výfuku u automobilu Felicia 1.3?

jediný problém mezi svody a katíkem – jsou tam 2 šrouby a na jednom ta pružinka je a na druhém ne, horší je to, že šroub tam jde těžko na

Jak na montáž výfuku u (felicia 1.3) Už ho mám jen netěsní mezi katíkem a svody, výfuk jde ztěžka posunout blíž ke svodum

Nejlepší odpověď
jmhad

celý výfuk mám jen na gumách,pružiny jsem neviděl,třeba už nejsou,ale je pravda, že byl problém to natáhnout proti sobě. Silno táhnoucí pružinu jsem přidal na samý konec

Další odpovědi
mosoj

Jenom těsněním to nezatěsníš. Musíš použít těsnicí tmel na výfuky.

Michálek1245

Pokud nevíte, tak je to prostě na autoservis. Bez toho to zkrátka a jednoduše nejde a je to právě o tom, že proto tady ty servisy jsou. Navíc vám zajistí i levný prodej použitého výfuku někde v repasu a nemusíte tím pádem kupovat hned nový. :) Ale jako jestli to chcete dělat doma svépomocí a riskovat, tak je to samozřejmě vaše volba. :)

vasek hevno

já právě jestli to něčím ( popřípadě čím ) nejde stáhnout abych tam ten šroub strčil a pak to golou dotáhnul