Lgee

Jak na mobilu psát všemi deseti?

Nejlepší odpověď
Drap

Připojíš si k mobilu obyčejnou klávesnici a píšeš všemi deseti stejně jako na psacím stroji.

Další odpovědi
annas

Záleží na tom, zda máte mobil tlačítkový nebo chytrý telefon.

Mně stačí ten obyčejný, tudíž se podívejte. do odkazu,

  1. U Androidu jde o výsuvnou hardwarovou klávesnicí. tedy plnohodnotnou fyzickou QWERTY klaviaturu.
  2. Evvoluce pak přišla v roce 2010, kdy klávesnice Swype přišla s psaním tahem. Uživatel tak nemusel „ťukat“ na jednotlivá virtuální tlačítka, ale posouval prstem mezi klávesami. Tuto metodu postupně přidali i další vývojáři. Google ji do své klávesnice implementoval až v roce 2013."

Najdete rady, jak si klávesnici Qwerty nastaviti atd.

https://www.sve­tandroida.cz/jak-psat-jako-na-tlacitkovem-mobilu/

aliendrone

Ty se ještě unavuješ na mobilu PSÁT? No já nevím, těch pár věcí, které nemůžeš říci nahlas (např. aby to ostatní neslyšeli) v pohodě nadatluješ palci, ne? Nikdy nebudeš psát 10 na mobilu dobře, protože je ergonomicky nevhodný (i to největší „pádlo“ je na to moc malé) a otravovat se nošním externí klávesnice (jak píše Drap) popírá samotnou ideu mobilu (mobilního a snadno přenositelného/sklad­něného zařízení). Prostě zapomeň, je to kravina. :)

aliendrone

annas>>> To všechno je pasé, stačí zmáčknout ikonku mikrofonu a už se mnou dikovaná slova obujevují v adresním řádku vyhledávače nebo třeba v poli pro zprávu nějakého messengeru atd., prostě houknu třeba „Kaufland – Jarov – Provozní doba“ a ve vteřině vykoukne výsledek. Kdepak klávesnice. ;) :D :D

annas

Mobil potřebuji tehdy, když někam jedu. Mám sic obyčejný mobil s fotoaparátem, ale text vyťukávám,, tudíž SMS píši minimálně.

aliendrone

annas>>> Neříkejte, že se obejdete bez „wejzky“ či jiné navigace. Alespoň googlemaps, ne? Kápněte božskou, moc se mi nepozdává, že používáte klasickou mapu. Bez urážky, ale „žena“ a „mapa“ OBVYKLE nejdou dohromady (velmi VŹÁCNÁ kombinace – pokud je funkční ;) :D), tak jak to je, když někam jedete? Ježiš, zítra BUDE TAK HEZKY, když svině rejou… ;) :D :D

annas

Opravdu. obejdu. Už moc necestuji, ale musím říct, že v minulosti jsem podle mapy dělala navigátora.

Ve městech, která znám, mně vadí, že se změnily názvy ulic, řídila jsem se podle obchodů. Jenže už neplatí, co byla včera, není dnes. 🙂

ivzez

Já bych z navigace byla nešťastná, používám mapy celý život.