Avatar uživatele
Lgee

Jak na mobilu psát všemi deseti?

Zajímavá 0 před 1316 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Připojíš si k mobilu obyčejnou klávesnici a píšeš všemi deseti stejně jako na psacím stroji.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

Záleží na tom, zda máte mobil tlačítkový nebo chytrý telefon.

Mně stačí ten obyčejný, tudíž se podívejte. do odkazu,

  1. U Androidu jde o výsuvnou hardwarovou klávesnicí. tedy plnohodnotnou fyzickou QWERTY klaviaturu.
  2. Evvoluce pak přišla v roce 2010, kdy klávesnice Swype přišla s psaním tahem. Uživatel tak nemusel „ťukat“ na jednotlivá virtuální tlačítka, ale posouval prstem mezi klávesami. Tuto metodu postupně přidali i další vývojáři. Google ji do své klávesnice implementoval až v roce 2013."

Najdete rady, jak si klávesnici Qwerty nastaviti atd.

https://www.sve­tandroida.cz/jak-psat-jako-na-tlacitkovem-mobilu/

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aliendrone

Ty se ještě unavuješ na mobilu PSÁT? No já nevím, těch pár věcí, které nemůžeš říci nahlas (např. aby to ostatní neslyšeli) v pohodě nadatluješ palci, ne? Nikdy nebudeš psát 10 na mobilu dobře, protože je ergonomicky nevhodný (i to největší „pádlo“ je na to moc malé) a otravovat se nošním externí klávesnice (jak píše Drap) popírá samotnou ideu mobilu (mobilního a snadno přenositelného/sklad­něného zařízení). Prostě zapomeň, je to kravina. :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
aliendrone

annas>>> To všechno je pasé, stačí zmáčknout ikonku mikrofonu a už se mnou dikovaná slova obujevují v adresním řádku vyhledávače nebo třeba v poli pro zprávu nějakého messengeru atd., prostě houknu třeba „Kaufland – Jarov – Provozní doba“ a ve vteřině vykoukne výsledek. Kdepak klávesnice. ;) :D :D

před 1316 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Mobil potřebuji tehdy, když někam jedu. Mám sic obyčejný mobil s fotoaparátem, ale text vyťukávám,, tudíž SMS píši minimálně.

před 1316 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

annas>>> Neříkejte, že se obejdete bez „wejzky“ či jiné navigace. Alespoň googlemaps, ne? Kápněte božskou, moc se mi nepozdává, že používáte klasickou mapu. Bez urážky, ale „žena“ a „mapa“ OBVYKLE nejdou dohromady (velmi VŹÁCNÁ kombinace – pokud je funkční ;) :D), tak jak to je, když někam jedete? Ježiš, zítra BUDE TAK HEZKY, když svině rejou… ;) :D :D

před 1316 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Opravdu. obejdu. Už moc necestuji, ale musím říct, že v minulosti jsem podle mapy dělala navigátora.

Ve městech, která znám, mně vadí, že se změnily názvy ulic, řídila jsem se podle obchodů. Jenže už neplatí, co byla včera, není dnes. 🙂

před 1316 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ivzez

Já bych z navigace byla nešťastná, používám mapy celý život.

před 1316 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek