Avatar uživatele
klikamklikam

jak na mobil?

Dneska jsem si stahovala do mobilu ( samsung galaxy ace ) aplikaci, po stažení a otevření této aplikace se mobil zasekl a nešlo ho ovládat, takže jsem vytáhla baterii a poté mobil zapla… Došlo až k zadání pinu, ale poté mobil nereagoval jen černě svítil. Tak jsem baterii opět vytáhla, vše probíhalo stejně až na to, že po zadání pinu se ještě objevilo, že systém android byl neočekávaně ukončen a jestli chci i nyní vše ukončit, tak jsem to potvrdila a pak byla zase jenom černě svítící obrazovka… Tak jsem baterii opět vyjmula a tentokrát už nedojde ani na pin, ale pouze se vždycky mobil zapíná, naběhne tam ta úvodní znělka a pak logo samsung a to se opakuje pořád dokola.. Jinak nic.. Nevíte co by to mohlo být? Děkuji.

Zajímavá 0 před 4062 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Anonimeeeeee

Stalo se mi něco podobného a také sem to řešila jako ta ale potom sem baterii nechala venku déle -+ den a poté sem se na mobil už dostala. Skus to !!! ;)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Bedy

No tady bude asi nutné použít reset do továrního nastavení.
Dávejte si pozor, co a odkud stahujete/insta­lujete! Doporučuji do mobilu pro jistotu nainstalovat antivirový program (například AVg free či avast! Mobile Security).

Hard reset se dělá tak, že mobil vypnete, vyjmete a po chvilce vložíte baterku a budete držet tlačítko hlasitosti – (Volume -) spolu se středovým tlačítkem (Home). K tomu všemu pak zmačkněte tlačítko pro zapnutí telefonu. Držte to všechno do doby, než se ukáže resetovací obrazovka, kde zvolíte Factory reset.

Jinak hold zbývá jen servis.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
klikamklikam

A poté se tamm objeví podkolonky- několik políček s NO a jedno s ANO. Takže mám zvolit ano či co?

před 4061 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
honza19hk

polož ho na beton a vezmi si 5 kilovou palici.
Jo chytrej telefon bych nechtěl ani zadarmo.

před 4062 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek