Majnkraftik

Jak na mikrofon?

točím LEts PLaye(hraju hru a mluvím do toho)ale mám problém s mikrofonem..Zní normálně ale i když mám hru stišenou třeba až na 3% tak ve vísledném videu je hra moc nahlas co s tím se zoufalej :(

Odpovědi
Fildas

Podívej se na Alza.cz nebo na Alfa.cz, tam je toho spousta. Ale záleží kolik chceš do toho dát peněz. Kdybys měl hodně peněz tak běž do nějakého dražšího stolního a nejlépe s „pop“ filtrem který slouží k odstranění šumu, značky Genius, Logitech a Trust. Když zajdeš do kamenného obchodu poradí ti tam taky…