rybíz

Jak na Markýzu,Jojku a Jojku+ ?

Příští týden nam budou dělat na činžáku dig. anténu. Ale v základní nabídce není Markíza, Jojka ani Jojka+.Na balkoně mám anténu obyč., ale tyto programy stejně nechytám jestli jsou vysílány analogově. Až budu mít set top box, můžu je chytit přímo,když do Bratislavy je to vzdušnou čarou 128 km? Satelit kupovat nebudu, mám analogový.
Doplňuji:
RE: michal kole. Moje máma má koupený a nainstalovaný digitální satelit od firmy, dekodér s kartou napořád a jsou tam tyto slovenské programy automaticky zdarma. Proto jsem se ptal, jestli na set top box na jinou anténu by šly chytit i tyto programy volně.

Nejlepší odpověď
rynek878

Můj názor je,že bez digitálního satelitu se asi vůbec nechytáte,analog je pomalu už všude na ústupu.

cenik pořízení:

Zdroj: http://www.re­sat.cz/ceniky/sa­telity.htm

Další odpovědi
Michal Kole

A ještě by jste potřeboval dekódovací kartu registrovanou na někoho na Slovensku, ale i to je nelegální (dekódovací karta se nesmí vyvézt do cizího státu)

mosoj

Zde je nabídka na neplacené satelitní programy firmy cs-link.
Dekódovací kartu si samozřejmě musíte jednou koupit, nebo ji získáte s koupí sat. přijímače.

http://www.cslin­k.cz/cs/nase-nabidka/neplacene-programy/

mio

legálně jedině přes satelit + dekodér + karta CSlink nebo Skylink. Je to za jednorázový poplatek