Lebo

Jak na marketing nového magazínu?

Jakým způsobem zajistit, aby se o magazínu dozvědělo více lidí? Jde to i jinak, než přes placenou reklamu?

Odpovědi
Lamalam

Konkurence je veliká, amatérskými metodami se nic nedokáže. Jedině najmout si profesionály.

honzaj.

Nejlépe komplexním marketingem – sociální sítě, SEO, PPC reklamy, atd. Bez placené reklamy to jde, ale špatně a hrozně pomalu. Pokud chceš co nejrychleji získat co nejvíce čtenářů, tak holt budeš muset platit. Doporučuji si najít jednoho dobrého člověka, který zvládne pořešit všechny oblasti. Za sebe doporučuji například http://www.mir­kop.cz/