zvonisek

Jak na líný žlučník?

Co mohu jíst a co nemohu jíst? Mám úplně přestat jíst tuky?
myslím si, že mám líný žlučník. Je mi po všem tucnem špatně.

Nejlepší odpověď
annas

Je třeba, aby vám diagnózu stanovil lékař. Problémy se žlučníkem způsobuje nejen jídlo, ale především stres.

Pokud jde o druh jídla, platí, že každý jedinec je nastavený jinak. Než navštívíte lékaře, prevenivně omezte především přepalované tuky, smažená jídla, tučná masa, šlehačku. I některé druhy syrové zeleniny mohou zplůsobit problémy, nebo čerstvé kynuté pečivo či chléb atd.

Do pokrmu přidejte kousek čerstvého másla, potraviny duste. Tuky tělo potřebuje.

Moje vlastní zkušenost. Naučila jsem se žít s tím, že jsem některá jídla docela vypustila. Přesvědčila jsem, že pokud bych „zhřešila“, objeví se problémy. Neriskuji.

Užívám podpůrné bylinkové extrakty Regalen nebo Detoxin aj. ze dvou firem, neuvádím jejích názvy kvůli reklamě.

Další odpovědi
Drap

Proč myslíš, že máš líný žlučník? Jakákoli dieta ti může pomoci, ale také nemusí. Otázka je velmi obecná

pucipuci

Kup si Febichol a bašti, dokud to jde.

hanulka11

nemám sice vyzkoušeno ,ale třeba by pomohlo
http://produk­ty.topkontakt­.idnes.cz/p/jak-na-liny-zlucnik/1786959/

cynique

Chtělo by to zadefinovat vaše chápání pojmu „líný žlučník“.