abada

Jak na léčbu závislosti na automatech-gamblerství?

Nejlepší odpověď
Drap

Znám několik případů. Snažit se vyléčit sám je v podstatě nemožné. Doporučuji opravdu podstoupit léčení u odborníků. Doporučení může dát i obvodní lékař. Přeji mnoho úspěchů.

Další odpovědi
hanulka11

Sám/a/ se z toho fakt nedostanete.Znám u nás případy, kdy lidé přišli o vše . Je to fakt hrůza,ani to neuvědomili. Nejhorší je ,že ty automaty tu stojí stále a nejraději bych je rozsekala.Protože tam vidím táty od rodin a doplácí na to celá rodina. Svěřte se do rukou odborníka, jinak to nepůjde. A bude to asi perné, ale stojí to za to. Držím palce …co palce? Celé pěsti.!!!!!!

SajmonModer

Jo automaty, to jsou sv..ě! Hanulko, moc pěkně jsi to napsla!