PavJen

Jak na kuny?

usídlily se nám na půdě kuny, jak se jich prosím zbavit? :/ rádio už jsme zkoušeli, to leze víc na nervy nám, než kuně evidetnně

Zajímavá 0 před 364 dny Sledovat Nahlásit

Nejlepší odpověď
Drap

Odchytit. Sklopec a nastražit třeba s vajíčkem do prostoru kudy chodí. Kuna má ráda a využívá úzké uličky. Tam když jí ho dáš do cesty, tak se dříve či později chytí. Kuna je velmi práskané zvířátko a bývá značně obezřetná.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
elkon

Taky se nám osvědčil klasický budík. Kuna má ráda klid a budík ji svým tikáním vyžene. To rádio nám také fungovalo, stačí, aby hrálo přiměřeně tiše, ale dost na to, že to kuně vadí.

0 Nominace Nahlásit

agentpv

Kdysi mně v noci zbudil rachot na střeše, vylezl jsem na balkon a viděl na střeše řádit 2 kuny. Kuny mně taky viděly - tak se schovaly ke komínu. Asi po 2 minutách na mně přišel tlak v břiše, ta jsem si pěkně nahlas up*d*ul - jedna kuna se tak lekla že spadla ze střechy a u druhou jsem už nikdy neviděl-neslyšel. Fakt nekecám!

0 Nominace Nahlásit

Emefej

Nech je tam. Od té doby, co máme na půdě kuny, nemáme problém s hlodavci. Pokud bys je přesto chtěl vypudit, kup Hukinol.

Upravil/a: Emefej

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce
PavJen

díky za tipy!!!! ještě jsem koukala na netu a někdo doporučuje i elektronické plašiče... nemáte někdo zkušenosti? jako až taková investice to zas není, ale přece jenom zbytečně utrácet nechci ... našla jsem tenhle, ten se pohybuje cenově tak mezi těmi všemi, co jsem porovnávala https://vyplasto.cz/… ... ale fakt nevím, pořád jako se ta 1000,- dá utratit i jinak :D :D :D

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Bydlení a zahrada