ClaudinQaXxX

jak na krepaté vlasy ze zvrchu?

mám od přírody hodně vlnité až kudrnaté vlasy, když si je umyju a vysuším mám je hezké, ale pak jsou krepatý,ale jenom horní pramínky, když vlasy zvednu dole jsou krásné a lesklé.. :D je to divný, nevím jak to mám popsat.
Doplňuji:
jo díky moc..s tou pěšinkou souhlasím, to bych vypadala jako čarodějnice :D. jinak si je nechci žehlit, to jsou pak krepatý VŠUDE§!

Nejlepší odpověď
Syd

Nemusíš to ani moc popisovat, poněvadž „TO“ mam taky 😁. Pomáhá buď intenzivní kondicionér/balzám nebo jakejkoli jinej „sajrajt“ na splihnutí nebo prostě čas od času přehodit pěšinku na druhou stranu (samozřejmě to nejde když jí máš uprostřed, ale to ani nedělám, protože bych měla to háro potom ještě větší 😁 ), aby byly navrchu zas ty spodní vlasy

Další odpovědi
lola

Zkus žehlicku na vlasy. Nebo zkus noviny. Moje kamarádka měla hodně kudrnaté vlasy a vždycky si udělala z novin roličku a jezdila si s ní po umytých vlasech. Je to divné,ale vžycky se ji po tom narovnaly. Nebo zkus Gliskur,nebo se poraď s kadeřnicí.