SteimlX

Jak na „krádež“ v nemocnici?

Kamarádova babička je v nemocnici od cca 11.11.
16.11 jí přišel důchod do špitálu a byl přijat (podepsáno) personálem nemocnice.
Ale ještě dnes ho nemá-prý se ztratil. Jak postupovat a jaké jsou lhůty na takovéto vymáhání?? potřebuje zaplatit nájem atd. Dá se majiteli bytu oficiálně předložit, že byla „okradena“ a může tedy majitel počkat??(i kdyby nechtěl)

Nejlepší odpověď
iceT

Kdo se podepsal,že peníze převzal,by měl být za ty peníze odpovědný.

Další odpovědi
briliant

pokud se důchod ztratil podat trestní oznámení
majitel bytu může, ale nemusí počkat, jeho nemusí zajímat problémy zda někdo má nebo nemá peníze