dombas

Jak na kousavou kočku?

Manželku kočka od malinka stále koše,mě si to nedovolí,nebo jen tak naznačuje.Přitom manželka jí má k smrti ráda.Co s tím?Děkuji.Jarda.

Nejlepší odpověď
BENYTA

Píšete,že od malinka,tak to chtělo zarazit hned.Moje mamka má kočku zachráněnou z kanálu,asi ve čtyřech týdnech,dnes je vykastrovaná a pořád kouše,spí spolu a máma se občas bojí o oči,když mrká.Zničeho nic prostě vystartuje,nikdy jí netrestala za nic.Já mám kocoura půl druhého roku,ten si nechá všechno líbit,natolik mi důvěřuje,ráno mě myje,taky je zachráněný v útlém věku.Jsem pejskařka,tak přenáším své psí zkušenosti i na kocoury/našel si mě další/,ale je to nebe a dudy,mě to vychází ale pokud máte jen jednu kočku,zkusila bych po kousnutí nejdřív na ní zasyčet a pak jí co nejdéle ignorovat.Tak to vidím mezi kocoury,pokud se staršímu něco nelíbí od mladšího,odejde nevšímá si ho.Trénujte a určitě si bude vaší ženy kočka víc považovat.

Další odpovědi
anetadela1

My máme sice mírumilovnýho kocoura, který se nechá tahat na ocas, uši, prostě cokoliv a nic neudělá, ale jinak vím, že mu stačí jednu ubalit, když třeba leze domů (to nesmí bez dovolení). Jakmile dostane na zadek, příště si to už nedovolí. Ale žádný pohlazení! Takže až na vás příště vystartuje – vystartujte také. Bude koukat!

Marunka

vytrhat zuby