Bonifác

Jak na Kofoláčka?

Nevíte jak si vyrobyt panenku kofoláčka. Vím že se dá koupit, ale chtěl bych si ho udělat sám.

Nejlepší odpověď
kenyrts

tady jsem našel návod:

Zdroj: http://kofolac­ci.blogspot.com/2009/06­/jak-vyrobit-koflacka.html

Další odpovědi
anonym

Tak, že si připravíte malé, hubené, hliníkové tyčinky a klubíčka barev různých nití. hlavu uděláte např z ohebného a bytelného kartonu.

panenka

skus si ve vyhledávči zadat výroba panenka kofoláček dej hledat věřím tomu že si tam něco vybereš

StreeHonzák

hlava jde udělat i ze stvrdlýho toaleťáku

Chico

Je toho sem zrovna dodal a bez navodu jen podle originalni predlohy. A uz vim co sem dal jinak. Mam to treba bez dratu a je o hlavu vetsi:)