Buabaan

Jak na hubnuti po svatcich?

Odpovědi
hanny 2

NEŽRAT,jíst rozumně – odlehčenou stravu,hodně pít (čaje,vodu),cvičit.
Ale to už je ohraná písnička,neeee?

arachis

Koupit si větší oblečení.

vyziva

Pokud se chystáte hubnout, doporučuji vyhnout se jakýmkoli dietám. Zkuste se zamyslet nad tím, jak se stravujete a co myslíte, že je ve vašem jídelníčku nevhodné (např. skladba, druh potravin, časové rozestupy mezi jídly, denní nejezení + večerní přejídání, atp,). Zkuste si vytvořit svůj plán, jak tyto nedostatky odstranit a postupně na nich začněte pracovat. Tím, že si plán na své hubnutí vybudujete sám/sama, budete mít do hubnutí více chuti a elánu. Doporučuji článek na www.konecnezhub­nu.cz – 5 nejčastějších chyb při hubnutí.
Držím vám palce.