Isarrix

Jak na holce poznám, že je na holky?

Nejlepší odpověď
nosahosa

Zeptal bych se jí na přítele!

Další odpovědi
Nerevarin

Většinou vypadají trochu jinak, než běžné hetero holky. Mívají krátké vlasy, spíše klučičí oblečení a moc se nemalují. Většina leseb rozhodně nevypadá tak, jak to ukazují porno bijáky, tam je to nahrané. I chování a mluvu mívají více podobnou klukům. Nechci se nikoho dotknout, ale většina leseb je pro kluka v podstatě neatraktivní a ani nechce být, což je pochopitelné. Toto píšu z vlastní zkušenosti, protože jsem leseb poznal několik a všechny splňovaly to, o čem jsem psal. Na druhou stranu jsou pochopitelně vyjímky, kdy ty holky vypadají „normálně“. A dále jsou tu bisexuálky, u kterých poznat to může být složitější. A další skupinou jsou tzv „telátka“, mladé holky, které jsou v podstatě hetero, ale nebrání se ani holkám a mají to spíše jako takové zpestření, či image. A ty bývají co se vzhledu týče celkem pěkné, tedy tak, jak to chápe kluk.

ReHu

Pozvi ji na rande a poznáš.

Agneta

Nerevarin > hezky jsi popsal jen jednu stranu…potom jsou ty, které se líčí a chtějí být „kořistí“ těch krátkovlasých – a zpravidla i takový vztah právě tak funguje, že jedna je maskulinní a druhá femininní:DDD