zvonisek

Jak na hlávkový salát?

Iž je to nějakých min.14 dní, kdy jsem nasela semínka hlávkového salátu do skleníku. Nyní vyrostl, je asi 13 cm vysoký a tak jsem ho včera večer rozsadila. Zalila jsem ho. Dnes, když jsem ho šla zalít, tak mi připadal nějaký povadlý, chcíplý, zapařený. Co s ním? Jsem moc nešťastná, protože ho miluji a takovou dobu o něj pečuji a teď tohle, tolik jsem se na něj těšila…
Je mi to tak líto, asi…

Nejlepší odpověď
Drap

Pokud jsi ho dobře zasadila a při pikírování nepoškodila, tak se neboj. Vzpamatuje se během dvou tří dnů.

Další odpovědi
autacek

Já přesazuji salát když má dva lístky. Pokud se zaleje, vzpamatuje se.