val

Jak na firmu KINGSTAR s.r.o?

Na prezentační akci jsme zakoupili zboží, ale po příchodu domů jsme zjistili,že je nekvalitní a předražené.V zá­konné lhůtě jsme je vrátili, reklamace byla uznána a doporučeným dopisem nám bylo sděleno, že nám bude vráceno celých 12 000,–.Od té doby se ale nic neděje, firma na @ nereaguje, dopisy nepřijme, telefony neberou.Trestní oznámení dle sdělení policie nelze podat,firma prý neporušila zákon

Odpovědi
Peťa. K.

Skočte si za právníkem a ptejte se zda je možné tuto firmu zažalovat z bezdůvodného obohacování a přestupku proti dobrým mravům.