Anuket

Jak na facebooku zvýšit soukromí?

Konkrétně mi jde o to, jak udělat, aby druzí lidi, které mám v přátelích neviděli (aby jim to nevyskakovalo na hlavní stěnu do nejnovějších příspěvků apod.), komu např. komentuji fotku, přidávám něco na zeď, či jaké fotky přidávám na fanouškovské apod. stránky.

Máte někdo návod, jak na to? Díky. 🙂
Doplňuji:
Achjo, to jste mi pomohli. Tyhle odpovědi jsem vůbec nechtěla, jde mi z principu o to, abych se dozvěděla, co potřebuji, rušit nic neplánuji.

Nejlepší odpověď
Drap

Nechodit na FB

Další odpovědi
Elk

Tahle otázka je postavena na hlevu! Jestli si chci zachovat svoje soukromí, tak nechodím na FB, nedávám tam svoje fotky, nekomentuji. Přesně, jak to píše ve zkratce Drap.
Dnes byl o tomto problému krásnáý pořad na Radiožurnálu po 10. hodině, kde si Lucie Výborná povídala s expertem právě na tohle téma. Možná si to najdeš na netu, ale tam právě povídal, že je to stejné, jako jít na ulici a všecho o sobě říct, předvádět neznámým lidem rodinné fotky, fotky svých dětí, odhalovar své soukromí…!!!
Čím míň informací na FB dáme, tím jsme chráněnější.
Ovšem se to netýká pouze FB, ale celé oblasti internetu, kam zadáváme jakákoliv osobní data.
Fakt na to pozor!
Nedávejte tam žádné fotky svých dětí!!! Vidíte, kolik je mezi náma pedofilů a jiných -ilů.
To je raději pošlete mailem, nebo jinou formou.

badisko

nepouzivat socialni stoky..