Horryk

Jak na Facebooku prodloužit postranní chat?

V postranním chatu se mi objevovala veškerá aktivita přátel, ale teď jich mám o trochu víc a nějací už tam nejsou. Dá se prodloužit postranní chat, abych viděl aktivitu a hlavně abych mohl kliknout na přítele místo vyhledávání. Případně je na FB nějaká stránka, kde se mi zobrazí všichni přátelé i s aktivitou?

Odpovědi
Edison

V nastavení toho chatu je položka „Otevřít v messengeru“. Při použití kontextové nabídky (pr. tlačítko myši) si to pak lze otevřít v novém okně/panelu.