Eva Sama

jak na facebooku na mém profilu odstranit označení od přátel u mých komentářů "To se mi líbí?

Odpovědi
verunka483

Musel by to odstranit dotyčný přítel, ty nemůžeš. Jedině můžeš smazat celý komentář a popř. ho napsat znova;)

LaDy MuSiC

Bohužel s tímto nepohneš, ani kdybys chtěla. Jedině že by dotyčný přítel dal „Už se mi to nelíbí“. Pak je ještě možnost příspěvek smazat a nebo si přítele zablokovat. Poté by se všechny jeho „To se mi líbí“, komentáře, či co smazali…