Krakis

Jak na druhý net?

Prosím o radu:mám k routeru Comtrend VR-3031eu připojeny 2.počítače a donedávna běželi na netu výborně.Poté,co se aktualizoval Firefox jsem se nemohl připojit na některé stránky a tak jsem se rozhodl ho přeinstalovat­.Zároveň jsem počítač vyčistil CCleanerem a AshampooUninsta­llerem(má také položku na čištění registrů)Také jsem v regeditu vymazal všechny položky,které obsahovaly název Mozilla nebo Firefox.No a od té doby nemohu nainstalovat modem(router)­.Zkoušel jsem i zálohu registrů z druhého počítače,který běží normálně a je identický (kromě HW),ale bez úspěchu.Na ten první jsem si zálohu omylem vymazal.Nevíte někdo co s tím,abych nemusel přeinstalovávat celý OS ? Mám Win Professional XP,SP 3 a všechny aktualizace.Díky všem. Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+

Odpovědi
ivzez

Podle mne by problém neměl souviset s aktualizací Firefoxu,
ale pro jistotu mu do budoucna automatické aktualizace zakažte.
Nechte se jen upozornit na novou verzi, stáhněte ji a nainstalujte
„ručně“.

Zkusila bych odinstalovat router a odebrat ovladače,
najít nové ovladače a znovu nainstalovat.
Mezi jednotlivými kroky nezapomínat na restart.

Nenechte se znervóznit, XPčka ještě nějakou dobu poslouží
(používám je také).

jáára

Mám Win Professional XP,SP 3…
Odnes to k popelnici

Krakis

Díky ivzez,reinsta­luji.A u XP zůstávám,alespoň u jednoho počítače.
K popelnici nepůjdu,mohl by tam přijít Jáára..... 🙂