..ěnka

Jak na druhého psa?

Em, jak začít. S mamkou jsme si před 8lety pořídily bígla. Musim říct, že je fakt úžasný. Dělám s ním agility, zůčastnila jsem se s nim i několika oficiálních závodů.
Jenže problém, který Vám píšů je ten, že bych chtěla druhého psa, protože ten náš už má přece jen 8let a už to na něm jde i vidět. Pořád s ním dělám agi, ale už jen tak pro zábavu. Chtěla jsem se Vás zeptat, jak bych mamku mohla uprosit na dalšího psa, nejlépe na borderku, protože ty se na agility hodí snad nejlépe..
Psi jsou prostě můj život :)

Nejlepší odpověď
Berušinka

Jestli chceš opravdu borderku na agility – chceš s ní cvičit a pracovat, tak bych do toho i šla … dřív než bígl bude starší a nerudnější =) – štěňátko by měl přijmout, ale musíš se zezačátku věnovat oboum stejně … a pak se postupně přeorientovat na borderku a agility. Mamka určitě ví, že s pejskama máš dobré „výsledky“, tak si s ní o tom zkus promluvit … ale zvládneš to s 2 pejsky?