Jak na drenáž pod bazénem?

mam pod bazenem spodní vodu jak se jí zbavit děkuji

Nejlepší odpověď
kropitko

Obávám se,že ta drenáž tam měla být už před bazénem,určitě ale existuje způsob,jak udělat dodatečnou drenáž,budete se muset ale zřejmě obrátit na nějakou firmu,která to dělá,posílám na jednu odkaz,tak na to jukňete
http://www.mi­krostav.cz/stav­by.htm

Další odpovědi
mosoj

Pod bazen se již nedostanete, mělo by ale stačit udělat drenáž kolem bazenu. Na snížení hladiny spodní vody by to mělo stačit. Drenáž musí být níže než je dno bazenu.

cukrar

Nemusí být nutně u spodní hrany bazenu, klidně i metr (2,3) do strany, aby se tam dostalo kopátko. Pak samozřejmě meliorační trubka a odvod do kanálu

Zdroj: ICQ 55180641