Lumpy

Jak na dredy??

Chtěl bych si udělat dredy a potřebaval bych poradit jak se o ně starat atd.

Nejlepší odpověď
michalsanda

1.nechat si narůst vlasy
2.nečesat a nemej
3.najít si někoho kdo to umí
4. udělat si pramínek hřeben a nahoru dolu nahoru dolu.
5 konečky zapalit ohněm aby se dred nerozvazal
6ostříhat vypada to děsně smrdí to a jsou v tom brouci a podobně

Další odpovědi
hanulka11

Vše o nich a Jak se o ně starat: Používejte dobrý šampon, mýdlo a vosk! Šampony používajte jen ty bez příměsí a různých extraktů! Hlavně nikdy nepoužívejte kondicionér… to je pro dredy zabiják!!! Jestliže se dredy dobře udržují, mohou dosáhnout zralosti už za 3 až 4 měsíce! V některých případech nemusíte už dále vlasům věnovat speciální péči, ale ve většině případů dredy budou potřebovat vaši pomoc. Můžete nosit gumičku na kořeni tvrdých dredů, pomáhá jim to se zamknout. Také čas od času dredy rolujte (postup už jsem popisoval). Vhodné je i dření kořene… stačí chytnout kořen mezi prsty a otáčet s ním ve směru hodinových ručiček, to také pomáhá. Nezadredované vlasy u pokožky hlavy (u kořene) se tak zacuchávají a dred už většinou roste sám.
Tipy: Začněte s čistými vlasy, to zjednoduší celý proces. Jakákoli chemikálie ve vlasech způsobuje, že se vlasy vymykají z dredu. Ujistěte se, že jsou vlasy úplně suché, než začnete se zpětným česáním. Jestliže nemáte žádné přátele, kteří by byli ochotni tohle všechno s vámi absolvovat, sežeňte si nějakého odvážného kadeřníka, který bude ochotný vám za nějaký ten peníz pomoci. Sice investujete do dredů více peněz, ale vyplatí se vám to, protože už nebudete potřebovat peníze na ostříhání;) Existuje mnoho pomůcek a doplňků pro dredy, které jsou uvedeny v samostatné kapitole.

Zdroj: http://lusy13­.blog.cz/0606/jak-na-dredy

Valky

Dredy ne! I když o ně pečujete sebe víc, vždycky v nich máte zvířátka… (vědecká studie). A to za to přece nestojí! Ještě ke všemu to dost nehezky vypadá! Radši si nechte krásný dlouhý vlasy! :)