Sea

Jak na dětský neustálý kašel?

Od té doby, co nastoupil syn do školky, je neustále nemocný. Je víc doma a u doktorky než ve školce. Už pobral víc léků než je zdrávo. Doktorka už ani neví, co s tím. Horečky k tomu sice nikdy neměl,ale dnes od rána kašle v podstatě v jednom kuse, není minuta, aby alespoň 10× nezakašlal. A to doslova. Už si nevím rady. Nevíte někdo nějaký lék, co s tím? Co měl a nepomohlo – jitrocelový sirup, stoptusin, robitusin, acc, a bereme imunoglukan každý veer. Prosím o nějakou zaručenou radu. Všechny tyhle sirupy v podstatě vždy dobral, než mu doktorka předepsala něco jiného, jo a synovi jsou 3 roky…předem díky za odpovědi
Doplňuji:
teď jsme se vrátili z přeplněné dětské pohotovosti.Má akutní zánět horních cest dýchacích, naštěstí nic na plicích.Byl doporučen Sinekot, tak uvidíme 🙂 díky za odpovědi

Nejlepší odpověď
hanulka11

Tak to co popisujete s tím snad prošly všechny děti co přišly z domácího prostředí do školky ,jeho tělo si musí vytvořit obranné látky ..... moje děti z toho vyrostly , ale trvalo to skoro do 5 let

hlavně mu hodně zvlhčujte vzduch a aby nebylo v místnosti kde se pohybuje přetopíno … také by mohl mít alergii na prach – zkusila bych alergoložku

Další odpovědi
bolak

Zkoumej. Kašle ráno, večer, celý den? Kašle při jídle i ze spaní? Zlepšuje se to někdy nebo naopak zhoršuje? Kašle doma i venku? V jedné místnosti nebo ve všech? Co ve školce?

Taky si na tebe mohl jen „příliš zvyknout“, nechce se mu do školky a všimnul si že když zakašle, může zůstat doma. Kašle i o víkendech?

Taky to může být sezónní záležitost, nějaká lehká forma alergie na chlad, což ale zjistíš až na jaře (pokud ovšem nebude mít alergii na pyl).

hanny 2

Moje vnučka /4,5 roku/si tím vším prošla loni.Neustále se to opakovalo – týden školka,14dní doma,brala opakovaně i antibiotika,na­posledy v květnu,kdy měla v krku streptokoka.Byla i na imunologii,ještě v červnu měla vysoké ASLO.Dáváme jí i imunoglukan, multistar a lactobacilky na posílení imunity a úspěch se dostavil – od záží chodí do školky a kromě nějakého občasného zakašlání je v pohodě.Dnes se vrátili od moře,tak to jí určitě taky prospělo.

bubukaa

můj bratránek jako malý taky tak kašlal moc a tak ládoval se každý den nejméně 5.ti druhama léků a nakonec mu zjistili že nic s toho co si mysleli namá ale že má reflux (nějak se mu vfěvnitř špatně ..dovírá.. a vše mu de spátky kašláním nebo tak nějak) a kvůli tomu kašle ted už tolik léků nebere a musí se vyvarovat určitým druhum jídla

hezky_kolac

Já jsem začala používat Stopkašel pro děti. Je to bylinný sirup obsahující 5 bylin a beta glukany na posílení imunity u nemocných dětí. Naprostá spokojenost, mohu dávat jak ročnímu synovi, tak 5 leté dceři.