Tomvíno

Jak na daně při dropshippingu?

Zdravím, nejsem si jistý, jak na daně. Začínám si svůj eshop formou dropshippingu, všechno by bylo už venku, jen nevím jak na daně a tak, nechci jail:)
Budu prodávat především brýle. Dodavatele mám v číně a převáže chci písobit na USA a taky na jiné anglicky mluvilcí země, (česko spíš ne)
Jelikož jsem s dodavatelem domluvený, jak bude vše vypadat v balení, taky budou k produktu dopňky..
Na internetu jsem nenašel stručně, co potřebuji udělat, předpokládám, že budu podnikat jako živnostník a sám. Jsem plnoletý student, zboží nebude přes 150 eur, cena produktu i s doplňky asi okolo 60–70dolary, jak bych to měl tedy udělat? Moc děkuji, jen bych chtěl stručně vědět o co go, počítám s tím, že se najdu nějakou známou, která bude učetní, jen nechci vypadat jak blbec:)
Ještě jednou děkuji za odpověd a pěkný den

Odpovědi
quentos

Prakticky přesně stejná otázka tu už byla, stačilo využít zdejší archiv. https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/dropshipping-v-17-letech-dan-z-prijmu-dph-atd-co-vse-je-potreba?podobna=1

Zdroj: https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/dropshipping-v-17-letech-dan-z-prijmu-dph-atd-co-vse-je-potreba?podobna=1

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.