kathy-soo

Jak na české klávesnici můžu napsat znaky např.:【,•,♥,✖,я,☆?

Zajímalo by mě, jestli je možné na klávesnici najít tyto znaky (a podobné jako např. řecká písmena, ruská a jiné obrázkové znaky), nebo jestli je nutné toto nějak nainstalovat. Ty znaky jsem si kopírovala z jiných stránek, a abych něco napsala, tak mě nebaví to po písmenkách kopírovat a vkládat.
Jestli třeba existuje nějaká mapa klávesnice a co všechno na ní zvládnu. (mám českou klávesnici…)
Díky za odpověď

Nejlepší odpověď
quentos

ve Wordu nebo OO Writeru je lze vkládat pomocí menu Vložit > Symbol a pohybovat se mezi nimi šipkami a klávesou Enter, abyste to pokaždé nemusela znova otvírat. Symbolů je v této nabídce nepřeberně, takže instalovat nic netřeba.