Calimë

Jak na Bloggeru založit stránku na stránce?

Zdravím, potřebovala bych udělat, aby měl můj blog stromovou strukturu, tedy kliknu na stránku, zvolím kategorii, podkategorii a článek (ve službě Blogger).
Děkuji za odpovědi
doufám, že jste to pochopili :)))

Odpovědi
Hakunamatata

Musíš to uspořádat pomocí štítků. Uděláš články, které oštítkuješ, např. morčata, kočičky, pejsci, fialky, narcisky, tulipány, lípa, buk dub a pak si v sekci Rozvržení uděláš různé kategorie, např. Zvířátka, Kytičky, Stromečky, do kterých přiřadíš příslušné štítky.

Pak to bude vypadat tak, jak potřebuješ:
Zvířátka

  • morčata
  • kočičky
  • pejsci

Kytičky

  • fialky
  • narcisky
  • tulipány

Stromečky

  • lípa
  • buk
  • dub

Pokud, to ani tak není jasné, zkoušej 😉